درباره ما

درباره ما

علاقه به موسیقی از دوران کودکی، آموختن موسیقی از اساتید مجرّب، نواختن ساز از دوران نوجوانی و تحصیلات دانشگاهی در رشته هنر موجب شد مسیر زندگی حرفه‌ای ما تعیین شود.
بیش از ده سال فعالیت در بازار تخصصی موسیقی تهران، فروش تجهیزات موسیقی، اندوخته‌ای برای ورود به مرحله‌ی نوینی از فعالیت حرفه‌ای، به‌ویژه در فضای مجازی، شد.

تجربیات حرفه‌ای، مضاف بر بررسی‌های دقیق درباره نیازهای در حال تغییر نوازندگان و مخاطبان که نوعی آسیب شناسی بود، نقاط قوت و ضعف، فرصت‌ها و تهدیدها و راه‌کارها را تا حدی مشخص نمود.
یک سازمان موسیقایی، و ارائه محصولات روز، همراه با مشاوره به علاقه‌مندان، در قالب فروشگاه حضوری ، که لزوماً باید در فضای مجازی نیز، اصطلاحاً فروشگاه اینترنتی داشته باشد، که دارد، ایجاد و مشغول فعالیت شد.

تجربیات آموزشی، نوازندگی حرفه‌ای، ساخت قطعات متعدد موسیقی، شناخت اقتصاد و بازار هنر و فرهنگ (به معنای عام)، اطلاع جامع از انواع سازها (از مرحله تولید، توزیع، کارکرد، تعمیر و تنظیم)، اندوخته امروز ما برای ارائه خدمت به مخاطبان و مشتریان محترم است.
تلاش ما معطوف و متوجه نیازهای مشتریان از مرحله شناخت، تولید و استفاده آماتوری و حرفه‌ای از ادوات موسیقی، تهیه و تنظیم آهنگ،اجرای کنسرت، اطلاع از جدیدترین محصولات بازار جهانی موسیقی، جدیدترین اجراها و کنسرت‌ها، معرفی برندهای معتبر، چهره‌ها و ستاره‌های جدید  است.
می‌دانیم که دوران CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) به سر آمده است و در دوران CKM (مدیریت دانایی مشتری) به سر می‌بریم. در سایه این باور، مشاوره و فروش را بخشی از فعالیت خود می‌دانیم و ارتقای کیفی سطح موسیقی تولیدی و حمایت از نسل جدید و تکریم پیشکسوتان و اساتید و ارائه خدمت در شأن این طیف هنری را  هدف اصلی خود می‌دانیم.
می‌کوشیم سطح ممکن، مطلوب و مورد نظر کیفیت و کفایت (بسندگی)، که اصطلاحاً «استاندارد» نامیده می‌شود را در عرصه ملی، منطقه‌ای و جهانی، در ارائه کالا و خدمت (کالای مجازی) رعایت کنیم و به قدر توان، در اعتلا و ارتقای سطح کیفی موسیقی و تولید آثار فاخر و ماندگار، به ایفای نقش و مسئولیت هنری خود بپردازیم و با تفأل به نغمه سرای عاشق، حافظ شیرین سخن، بخواهیم و بخوانیم:

همتم بدرقهء راه کن ای طایر قدس
که دراز است رهِ مقصد و من نوسفرم